Poptávka obložení schodiště

Vyplňte formulář se všemi údaji, abychom vám mohli připravit nabídku na dřevěný obklad schodiště. Během několika hodin po odeslání poptávky vás budeme kontaktovat pro případné upřesnění detailů.

Poptávka schodiště

Stránka 1 ze 2

Vyplňte údaje v obou sloupcích alespoň orientačně. Upřesníme telefonicky.

Lze nahrávat pouze soubory typu: jpg, jpeg, png, gif

Vyplňte předběžný termín montáže

Abychom vám mohli co nejpřesněji předběžně nacenit dřevěný obklad schodiště, potřebujeme aby jste nám vyplnili potřebná políčka ve formuláři.

Do popisu napište co nejvíce informací o stávajícím stavu schodů – materiál (beton, teraso,..) jestli je nové, nebo je na schodech jiná krytina (přilepená lepidlem,..), jestli plánujete ke schodům také dřevěnou podlahu, aby jste měli přístup na schody (chodba, obývák,..) ve stejném dekoru.

Na naše podlahy Exclusive floors se můžete podívat do naší galérie realizací a následně projít web, kde máme zajímavé akční ceny.

Odkaz na galerii našeho webu www.exclusivefloors.cz.

Nakonec nám do formuláře připojte a odešlete náčrtek schodiště s rozměry, nebo plánek a také několik fotografií stávajícího schodiště.

Po odeslání formuláře vás budeme telefonicky kontaktovat, abychom si upřesnili případné detaily. 

Cenovou nabídku vám odešleme během 1 prcovního dne.

Pokud vám cenová nabídka bude vyhovovat, tak si v následujícím formuláři objednejte našeho technika na přesné zaměření schodiště. zaměření si účtujeme vratnou částkou 800 Kč/Čechy, 1500 Kč/Morava. 

Vratná částka znamená, že pokud budeme realizovat vaší zakázku, tato částka vám bude při konečné fakturaci vrácena.

Jakékoliv dotazy nám můžete zavolat na tel. 777 225 511.

Napište nám

5 + 14 =

Vzorkovna: InDecor CZ, IČ: 25210766, Čtyřkoly 93, 257 22 Čerčany

+420 777 225 511

schody@oblozeni-schodiste.cz

Vzorkovou prodejnu provozujeme na základě telefonického domluvení schůzky. Proto se každému zákazníkovi věnujeme na 100% a také je možné se u nás sejít ve večerních hodinách, když už máte volný čas.