O nás

Dřevěné obložení schodiště a dřevěné podlahy Exclusive floors vyrábíme více než 6 let. Naší filosofií je nepřeprodávat produkty dalším firmám, aby se neznehodnotila naše značka zbytečným navyšováním ceny a nebo nekvalitní montáží jiných firem.

Co děláme

Drevene oblozeni schodiste

Co děláme?

Vyrábíme dřevěné podlahy Exclusive floors a dřevěné obložení na schodiště

Drevene oblozeni schodiste

Montáže a pokládky

Naše výrobky dodáváme zákazníkům včetně odborné montáže a pokládky

Drevene oblozeni schodiste

Design a inovace

Neustále zdokonalujeme naše produkty, hlavní důraz klademe na finální povrchovou úpravu

O nás

V oboru se pohybujeme přes 20 let. Tenkrát jsme jako všichni ostatní nakupovali přes velkoobchody a našim zákazníkům jsme nabízeli to co bylo všude. Nebyla možnost vyniknout, protože jsme měli obrovskou konkurenci.

Proto jsme začali prodávat vlastní produkty. 

Vznikla obchodní značka dřevěných podlah Exclusive floors a k tomu výroba dřevěného obložení schodiště.

Dnes je to více než 6 let zkušeností s prodejem vlastních dřevěných podlah a obkladů schodišť.  Odlišujeme se od ostatních výrobců tím, že nehledáme masivní prodej ve všech obchodech, ale prodáváme napřímo koncovým zákazníkům včetně naší odborné montáže.

Nemůže se tak stát, že by někde nějaký montážník provedl neodbornou montáž našeho obložení schodiště, nebo pokládku podlahy Exclusive floors a tím poškodil zákazníka a nakonec i nás.

Spolupracujeme s německou firmou BASF, která nám dodává ekologické a zdravotně nezávadné materiály zn. PCI, které používáme na montáž schodů a pokládku dřevěných podlah. 

Klademe maximální důraz na kvalitní realizace, proto je důležité nejprve přesné zaměření schodiště a podlahy u zákazníka.

Dalším naším benefitem jsou odolné kartáčované povrchové úpravy na schodech a podlahách, které zvládnou např rozlité červené víno, kdy se z podlahy po zaschnutí snadno odstarní. U většiny dřevěných povrchů od jiných výrobců to tak není.

Samozřejmě je důležité o povrchy pečovat. Každý zákazník by měl alespoň 1x za rok až 2 roky povrch podlahy a schodiště přeolejovat, nebo by si tuto službu měl u nás objednat.

Nakonec to zákazníkům doporučujeme, aby tuto naší službu využili, protože při návštěvě a shlédnutí podlahy naším technikem můžeme opravit případné problémy, které si zákazník na povrchu způsobil a sám si je většinou neopraví. Pokud se poškozený povrch včas neopraví, tak o to dříve bude potřeba zásadnější a dražší oprava.

Provádíme také opravy, renovace a olejování dřevěných podlah a schodišť od jiných výrobců.

 

Benefity

9

Nezávadné oleje a lepidla

Pracujeme pouze s výrobky, které jsou zdravotně nezávadné. Jedná se hlavně o olej na povrchové úpravy a lepidla

9

Odolné povrchové úpravy

Povrchové úpravy na našich podlahách a obkladů schodišť jsou odolné na rozlité tekutiny a při poškoení povrchu zákazníkem jsou snadno lokálně opravitelné

9

Servis na schody a podlahy

Provádíme servis pro naše zákazníky. Staráme se o pravidelnou obnovu oleje a případné opravy povrchů

O nás

“Každý zákazník je pro nás důležitý, proto odvádíme práci vžy s největší pečlivostí a do posledních detailů.”

Napište nám

3 + 5 =

Vzorkovna: InDecor CZ, IČ: 25210766, Čtyřkoly 93, 257 22 Čerčany

+420 777 225 511

schody@oblozeni-schodiste.cz

Vzorkovou prodejnu provozujeme na základě telefonického domluvení schůzky. Proto se každému zákazníkovi věnujeme na 100% a také je možné se u nás sejít ve večerních hodinách, když už máte volný čas.